Mpower

Image

MPower'a hoşgeldiniz! Kayıt Ol butonuna tıklayarak sistemimize kayıt olabilirsiniz.

Image

Kayıt formumuzu doldurup, üyelik sözleşmemizi okuyup onayladıktan sonra kayıt ol butonuna tıklayarak sistemimize kayıt olabilirsiniz.

Image

Giriş butonuna tıkladığınızda giriş sayfasına yönlendirileceksiniz. Telefon numaranızı ve şifrenizi girerek sisteme giriş yapabilirsiniz.

Image

Giriş yaptıktan sonra Öğrenci Paneli'ne yönlendirilmiş olacaksınız. Hesabım sayfasında gerekli bilgileri doldurduktan sonra Danışman seçmeniz gerekmektedir. Eğer danışman seçimi yapmazsanız sistem otomatik olarak size bir danışman ataması yapacaktır. Bilgilerinizi doldurup kayıt ettikten sonra ders ekleyebilirsiniz.

Image

Ders seçiminizi yapıp ilgili dersin Konusunu yazdıktan sonra ders ile ilgili metinlerinizi Açıklama kısmına ekleyebilir, ders ile ilgili görsellerinizi Ders Dosyası Seçin kısmından yükleyebilirsiniz.

Image

Eklediğiniz ders bugünkü tekrarlarım sekmesine düşer. Böylelikle 6 Adımlı Tekrar sisteminiz başlamış olur. Ders Tekrar butonlarına tıklayarak ders tekrarlarınızı yapabilirsiniz.

Image

Ders Takvimim sekmesinde girdiğiniz derslerin tekrar tarihlerini takip edebilirsiniz. Ders ve tarih filtresi ile hangi tarihte hangi dersi girdiğinizi görüntüleyebilirsiniz.

Image

Ders Programı sekmesinden okuldaki derslerinizin programını tutabilirsiniz. Saat girişi yaptıktan sonra programda derslerinizi seçip programınızı oluşturunuz. Dilediğinizde Güncelle butonuna tıklayarak ders programınızda değişiklik yapabilirsiniz.

Image

Sınav Notlarım sekmesinde Ders Ekle butonuna tıklayarak ilgili dersin sınav notlarını sisteme kayıt edip takibini sağlayabilirsiniz.